Oyuncular

Kullanıcı adı

Şifre


You have 50 more plays before you must register
Kayıt ol

Oyuncular

  1. yuksel3350 (847 oyun oynadı)

Oyun Bağlantıları

diğer bağlantılar
RSS Feed

Araba Oyunu Oyna - Araba Oyunları Oyna > Araba Yapboz Oyunları > Muhteşem Araba

Get Flash to see this player.

File info:

Başlık: Muhteşem Araba
Açıklamalar: Paramparça hale gelmiş muhteşem araba resmini bir araya getirerek asıl resme ulaşmalısınız. En kısa zamanda bu resme ulaşmak için uygun parçaları bularak birleştirin. Mouse yardımı ile birleştireceğiniz parçalar ile oluşacak resim ile herkesi etkileyin. Çok kısa sürede kavrayacağınız ve oynamaktan vazgeçemeyeceğiniz bu oyunda gösterdiğiniz başarı ile arkadaşlarınızı etkileme fırsatına da sahip olun.
Oynandı: 1,367
Added: 1 Mayıs 2012
Added by: yuksel3350
Rate: 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Full screen Tell a friend Report broken

Comments:

Please login or register to leave a comment.

Add this file to your website:

Related files:

Kanatlı Araba Yapboz
Kanatlı Araba Yapboz
Oyuna başla seçeneğinin ardından başlayan bu oyunda asıl resme ulaşmak için uygun parçaları bir araya getirmek zorundasınız. Sadece uygun parçalarla oluşan resimler bir bütünlük gösterecektir. En kısa zamanda bu durumdan sıyrılmak için şartlarınızı seferber etmelisiniz. Mouse yardımıyla birleştireceğiniz parçalar ile büyük resmi oluşturacak ve hayalinizdeki süper arabayı görme fırsatı yakalamış olacaksınız.
Kombine Araba Yapboz
Kombine Araba Yapboz
Muhteşem rengarek olan arabaların hangi renkte oldugunu görmeniz için mause yardımı ile parçaları birleştirerek oyunu tamamlayın araba oyunları için en güzel site www.arabaoyunlar.gen.tr"dir iyi eglenceler dilerim
Spor Araba Yapboz
Spor Araba Yapboz
En güzel yarış arabalarından oluşmuş bu yapbozu tamamlayarak asıl resme ulaşmalısınız. Oyuna başla komutunun ardından sol alt köşedeki kırmızı butona tıklayarak parçaları ortaya çıkarın. Çıkan parçaları uygun yerlere mousenizin sürükle bırak özelliği ile yerleştirin. En kısa sürede tamamlayanlar yeni rekorların sahibi olacaktır. Her güzel hem de zevkli bu yapboz oyununa hazır olun.
Modifiyeli Yapboz1
Modifiyeli Yapboz1
Sizin için tasarlanmış en güzel modifiyeli araba resmini bir araya getirmek için fazla zamanınız yok. Parçalanmış haldeki resmi hızlı bir şekilde uygun parçalar ile bir araya getirmelisiniz. Size özel olarak işaretlenmiş bölgeleri ile bu iş sandığınızda daha kolay alacaktır. Mouse kullanarak oynayacağınız bu heyecan dolu oyunda yeteneğinizi ve hayal gücünüzü konuşturacaksınız.
Jip Yapboz
Jip Yapboz
Oyuna başladıktan sonra ana menü üzerinde karşınıza çıkan onlarca parça arasından size en uygunlarını bir araya getirerek hayallerinizdeki araca sahip olun. Rengarenk ve birbirinden güzel şekillerden oluşmuş parçaları bir araya getirmek için mouseniz ile sürükle bırak yapmanız yeterli olacaktır. Şimdi sizde en güzel tasarımlarınızı yapın herkese hayalinizdeki arabayı gösterme şansını yakalayın.